szgya@kecskemetiszc.hu
(+36)76/492-104, (+36)76/492-112

Munkatársak

névmikortólbeosztásszakFogadóórák
VEZETŐSÉG
Dr. Papp Zoltán2021igazgatóokleveles egészségfejlesztés tanár, mentőtisztelőzetes egyeztetés alapján
Brindzáné Kárpi Ilona2015igazgató-helyettesmatematika, kémiaelőzetes egyeztetés alapján
Vidéki Katalin Orsolya2004igazgató-helyettes,eü. szakoktató, szakmai elméletelőzetes egyeztetés alapján
Ködmön András2007KRÉTA referens, tanártörténelem, földrajzcsürtörtök 5. óra
TANÁROK
Almási Anett2013tanárangol nyelv, szakmai elméletcsütörtök 4. óra
Bálint Kinga Lujza1986tanármagyar nyelv és irodalom, történelemkedd 3. óra
Balláné Kelemen Andrea2008tanárszakmai elmélet, gyakorlatszerda 2. óra
Berkeczné Mari Andrea2011tanármatematika, kémiakedd 2. óra
Bódogh Tamás Sándorné2015tanárfejlesztő pedagógushétfő 6. óra
Bogdány Lívia2016tanárszakmai elmélet, gyakorlathétfő 4. óra
Budayné Turi Andrea2019tanárbiológia, földrajzszerda 2. óra
Czompó Mónika2014tanármatematika, fizikacsütörtök 5. óra
Dancsok Katalin2016tanárszakmai elmélethétfő 4. óra
Dávidné Huber Angéla2012tanárnémet nyelvhétfő 5. óra
Denk Ferencné2016tanárszakmai elméletkedd 3. óra
Faragó Klára2021tanárszakmai elméletcsütörtök 5. óra
Gacsné Balogh Anett2019tanármagyar nyelv és irodalom, angol nyelvhétfő 4. óra
Gillyné Vékony Ágnes1992tanárangol nyelvkedd 5. óra
Hegedűs Viktória2006tanárangol nyelv, német nyelvcsütörtök 2. óra
Ignácz Bencéné2013tanárnémet nyelv, történelemkedd 4. óra
Jáger Erzsébet2003tanárangol nyelv, történelemcsütörtök 6. óra
Járóné Fekete Anita2013tanárszakmai elmélet, gyakorlatcsütörtök 5. óra
Korom Krisztina2001tanármatematikakedd 4. óra
Kovács Attila2015tanártestnevelés, szakmai elmélet, gyakorlathétfő 5. óra
Magyarné Kuthy Petra2013tanárangol nyelvhétfő 5. óra
Major Tibor2019tanármatematika, informatikakedd 4. óra
Ladányiné Orbán Andrea2019tanárszakmai elméletkedd 2. óra
Mészáros Krisztina2021tanárszakmai elméletkedd 2. óra
Mócza Gabriella1992tanármatematika, kémiaszerda 6. óra
Nagy István2011tanárfizika, informatikahétfő 3. óra
Német Csaba2021tanártestnevelés, szakmai elméletkedd 4. óra
Nyerges Andrea Regina2001tanármagyar nyelv és irodalom, történelem, kommunikációhétfő 5. óra
Osza Gyöngyi1987tanárbiológia, kémiaszerda 3. óra
Dr. Ovárdics Andrea Irén2020tanárbiológia, szakmai elméletszerda 4. óra
Péczeli József1999tanárinformatikakedd 3. óra
Pécsiné Hoffmann Erzsébet2017tanártestneveléshétfő 1. óra
Piglerné Juhász Nikolett2021tanárszakmai elmélethétfő 3. óra
Pusztai Klaudia2016tanárszakmai elmélet,péntek 5. óra
Sági Éva2007tanármatematika, kémiacsütörtök 3. óra
Seres Nikolett2014tanármagyar nyelv és irodalomhétfő 4. óra
Tánczik Béla2017tanárnémet nyelv, történelemkedd 3. óra
Tarnóczi Márta Ibolya2012tanárszakmai elmélet, gyakorlathétfő 4. óra
Tóth Viktor Zoltán2007tanártestnevelés, szakmai elmélet
Vincze Ildikó2013tanárfejlesztő pedagóguscsütörtök 4. óra
Zórity Adrienn2013tanármagyar nyelv és irodalomszerda 4. óra
Zsiros-Vig Anikó2001tanárangol nyelvkedd 6. óra
ADMINISZTRÁCIÓ
Balázsné Fózer Katalin2018tanügyi nyilvántartó
Kiss Imre2019laboráns
Laczkó Mátyás2014rendszergazda
Mihala Tímea2014pszichológus
Novák Andrea2018ügyviteli ügyintéző
Rozsnyói Szilvia Anett2017iskolatitkár
Szarvák Erzsébet2009gazdasági ügyintéző